Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
Partnerské weby:

Subaru Klub
 

Luboš Vácha - střešní nosiče a autodoplňky


Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com


optimalizace PageRank.cz

Aditiva (přísady) STP, Liqui Moly

Úvod » Aditiva (přísady)
Aditiva (přísady) STP, Liqui Moly
Výrobci
     
1 … 10 z 10 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Liqui Moly Ochrana ventilů u plynových motorů * 1L [Detail produktu]
Dostupnost: do 3 dní
Popis:
Chrání ventily v motoru a zabraňuje přehřátí motoru v oblasti hlavy válců. Vybraná kombinace aditiv zaručuje optimální mazání a rovněž i čisté spalování. Zabraňuje tím poškození motoru a jeho drahým opravám. Udržuje vysoký výkon motoru a zamezuje ztrátě výkonu. Přípravek neobsahuje žádné organokovové sloučeniny a nemá žádné škodlivé vlivy na katalyzátory výfukových plynů.
Použití:
Pro všechny benzinové spalovací motory, které používají jako pohonné hmoty plynová paliva LPG nebo CNG. Dále viz detail.
423,50 Kč
Liqui Moly Pro-Line - čistič sání diesel motoru * 400ml [Detail produktu]
Kód: 5168
Dostupnost: do 3 dní
Popis: Speciální aktivní čisticí prostředek pro čistění typického znečištění a usazenin na škrticí klapce a v sacím prostoru dieselového motoru. Rozpouští a odstraňuje všechny mazlavé povlaky a nečistoty jako jsou oleje, saze apod. Zaručuje funkčnost pohyblivých dílů a snižuje spotřebu pohonných hmot. Zvyšuje provozní spolehlivost dieselových motorů.
Použití: Pro čištění celého sacího systému motoru. Používat pouze v dieselových (vznětových) motorech!
544,50 Kč
Liqui Moly Pro-Line čistič škrtící klapky * 400 ml [Detail produktu]
Kód: 5111
Dostupnost: do 3 dní
Pro-Line čistič škrtící klapky je speciální aktivní čistící prostředek pro čistění typického znečištění a usazenin na škrtící klapce a v sacím prostoru spalovacího benzinového motoru. Rozpouští a odstraňuje všechny mazlavé povlaky a nečistoty jako jsou oleje, pryskyřice, lepidla apod. Spolehlivě čistí také trysky a vnitřní díly. Zaručuje funkčnost pohyblivých dílů a snižuje spotřebu pohonných hmot. Použití: Odstraňuje znečistění a usazeniny na škrtící klapce a v sacím prostoru motoru. Doporučeno pro použití pouze na benzinových motorech!
248,00 Kč
Liqui Moly Pro-Line proplach motoru (500 ml) [Detail produktu]
Dostupnost: do 5 dní
Popis:
Účinná kombinace speciálních látek pro čistění olejového okruhu motoru od povlaků usazenin a nerozpustných olejových zbytků všech druhů před výměnou oleje. Čistí oblast pístních kroužků, tím zlepšuje jejich funkci, snižuje opotřebení válců a zaručuje plný výkon motoru.
Použití:
Čistění vnitřku motoru před výměnou motorového oleje. Objem 1 l stačí až pro cca 10 l motorového oleje.
181,50 Kč
Liqui Moly Přísada pro hydraulická zdvihátka * 300 ml [Detail produktu]
Dostupnost: do 3 dní
Popis:
Přísada tlumí hlučnost hydraulických zdvihátek ventilů a přispívá k jejich optimální funkci. Čistí ventilky a olejové přepouštěcí kanálky ve zdvihátkách ventilů a obnovuje tak jejich průchodnost a správnou funkci.
Použití:
Přidává se do motorového oleje. Vhodné pro benzinové i dieselové motory s i bez přeplňování. Testováno na motorech s katalyzátory. Přísada je mísitelná se všemi běžnými motorovými oleji. Účinek se projeví až po několika hodinách provozu. Obsah dózy stačí až pro 6 l motorového oleje.
205,70 Kč
Liqui Moly Stabilizátor benzinu * 250ml [Detail produktu]
Kód: 5107
Dostupnost: do 3 dní
Popis: Kombinace účinných látek pro ochranu před korozí, usazeninami v motoru a stárnutím paliva. Umožňuje bezproblémové přezimování sekaček na trávu, řetězových pil, jednostopých vozidel a ostatních benzinových dvoutaktních i čtyřtaktních motorů. Použití: Pro dlouhodobé odstavení a přezimování travních sekaček a spalovacím motorem poháněných strojů. Objem 25 ml přípravku konzervuje 5 l benzinového paliva.
254,10 Kč
Liqui Moly Vyplachovač olejových usazenin * 300 ml [Detail produktu]
Dostupnost: do 5 dní
Popis:
Prodlužování intervalu výměny oleje, menší náplně oleje v motoru, nižší kvalita pohonných hmot, příliš úsporně seřízený motor a z toho vznikající větší množství oxidů dusíku - to vše způsobuje v motoru usazování černých nečistot. Tyto usazeniny ucpávají olejové sítko, olejový filtr a olejová vedení. Tím se přeruší přívod oleje a dochází k poškození motoru. Přísada čistí motor, udržuje olejové sítka a olejové kanálky průchodné. Snižuje tvoření usazenin v drážkách pístních kroužků. Zabraňuje nedostatečnému mazání a chrání před poškozením motoru.
Použití:
Pro všechny benzinové a dieselové motory (také vybavené i katalyzátory a turbodmychadly). Snáší se se všemi běžnými motorovými oleji. Obsah dózy 300 ml stačí pro max. 5 l motorového oleje. Přidat do oleje 100 - 300 km před jeho výměnou.
326,70 Kč


Náhled není
k dispozici
Dostupnost: do 7 dní
Vývojově nejdokonalejší STP čistič palivového systému. Čistí celý palivový systém, obnovuje ztracený výkon a zastavuje klepání. Odstraňuje vodu z palivového systému. Snižuje spotřebu paliva.
502,20 Kč


Náhled není
k dispozici
Dostupnost: do 5 dní
Vývojově nejdokonalejší STP čistič palivového systému. Čistí celý palivový systém, obnovuje ztracený výkon a zastavuje klepání. Odstraňuje vodu z palivového systému. Snižuje spotřebu paliva.
502,20 Kč
VIF Super Diesel Aditiv, zimní * 500 ml [Detail produktu]
Dostupnost: do 7 dní
ADITIV NOVÉ GENERACE - chrání motor před negativními učinky biosložky.
Jediný aditiv do nafty na českém trhu, jehož účinnost svými zkouškami potvrdila nezávislá instituce Ústav paliv a maziv, a.s. Zimní multifunkční přísada, aditivum do motorové nafty s protikorozním účinkem, která udržuje čistotu vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období. Vhodný pro všechny naftové motory, zvláště s vysokotlakým vstřikováním Common rail SDi, TDi, HDi, PD, VP44, JTD, CDi, TDCi, CDTi, dCi.
 
Charakteristika VIF SUPER DIESEL ADITIV a použití:
- Přísada do motorové nafty, zajištující trvalou a dokonalou péči o palivový systém.
- Udržuje čistotu vstřikovacích trysek
- Chrání palivový systém před korozí
- Zvyšuje mazací schopnost paliva a tím prodlužuje životnost vstřikovacího čerpadla trysek
- Zvyšuje cetanové číslo až o 5 jednotek, čímž zlepšuje spalování, snižuje hlučnost motoru a šetří palivo
- Zlepšuje studený start motoru
- Potlačuje pěnění paliva v nádrži a celém palivovém systému
- stabilizuje naftu a prodlužuje její skladovatelnost
- Zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty v zimím období
 
Doporučené dávkování a návod použití:
Přípravek se dávkuje v poměru 1:1000 do nádrže automobilu před tankováním. Odměrka na uzávěru usnadňuje správné dávkování.
211,80 Kč