Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
Partnerské weby:

Subaru Klub
 

Luboš Vácha - střešní nosiče a autodoplňky


Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com


optimalizace PageRank.cz

Fuchs Silkolene Comp 4 SAE 20W/50 (1L)

Úvod » SILKOLENE » motorové oleje 4-T » Fuchs Silkolene Comp 4 SAE 20W/50 (1L)
Fuchs Silkolene Comp 4 SAE 20W/50 (1L)
Výrobce: Fuchs
Dostupnost: do 3 dní
bez DPH s DPH
vaše cena256,30 Kč310,10 Kč
ks
Specifikace: SAE 20W/50, API SG/SH/SJ, JASO MA.
Syntetický olej vyroben Electrosyntec technologií pro čtyřdobé motory. Pro motocykly se společnou olejovou náplní pro motor, převody a spojku.
 
Olej COMP 4 SAE 20W/50 je motorový olej na syntetickém základě se složením výrazně snižujícím opotřebení, které bylo ověřeno při závodech. Byl vyvíjen, aby zajišťoval vynikající ochranu vysoce zatíženým čtyřdobým motorům silničních i závodních strojů používajících všechny typy paliva od obvyklých až po závodní benzíny.
Olej COMP 4 SAE 20W/50 využívá syntetické estery odvozené o technologie leteckých maziv, které zaručují vynikající ochranu proti opotřebení v širokém rozsahu provozních teplot.
Jeho pokročilé povrchové vlastnosti poskytují životně důležitou ochranu pístům i válcům, vačkám i ložiskům a to i během studeného startu, ještě než je dosaženo plného tlaku oleje.
Vynikající tepelná a smyková stabilita oleje COMP 4 zajišťuje "stay-in-grade" po celou dobu používání. Vysoká pevnost filmu snižuje tření i opotřebení a zaručuje spolehlivost motoru i převodů a dlouhou životnost součástí. Toto vysoce detergentní složení je navrženo tak, aby byla zajištěna čistota vnitřních povrchů motoru a tak dosažena optimální účinnost a spolehlivost motoru.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!